GÖKÇEADA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
                                                                                                               
S.NO
ÜNVANI
ADI SOYADI 
1
Kaymakam
Ender Faruk UZUNOĞLU
2-  MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GENERAL VE AMİRALLER, GARNİZON KOMUTANI
 
Garnizon Komutanı
Piyade Albay Hasan PAÇALI
3- İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
 
 
Belediye Başkanı
Ünal ÇETİN
4- CUMHURİYET BAŞSAVCISI-ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI-BÖLGE ADLİYE VE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLARI-BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI, İDARE VE VERGİ MAHKEMELERİ BAŞKANLARI- ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİ-BARO BAŞKANI
 
Cumhuriyet  Başsavcısı
Ufuk EROĞLU
 
Savcı
Yunus DÖNMEZ
 
Hakim
Sıla KALAN
 
Hakim
Hacer SAĞLAM
 
Baro Temsilcisi
Av. Sedat SEL
5- İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
 
İlçe Jandarma Komutanı
Yzb. Aytaç ÇETİNKAYA
 
İlçe Emniyet Amiri
Ahmet SAĞLAM
 
Sahil Güvenlik-91 Komutanı
Yzb. Kemal ERDOĞAN
 
Sahil Güvenlik-903 Komutanı
Sey.Asb.Bçvş. Ali YILDIRIM
6- YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ
 
Uygulamalı Bilimler Yüksekokul
Yrd. Doç. Mehmet ÇAVUŞOĞLU
 
Gökçeada MYO
Erkan BİL
 
Deniz Ürünleri Araştırma Birimi
Onur GÖNÜLAL
 
Gökçeada KYK Kız Yurdu Müdürlüğü
Lamia BAHAR
7- KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
 
Hava Radar Komutanı
Yzb. Fırat Veli ŞEN
 
Deniz Radar Komutanı
Binbaşı İnan ŞİMŞEK
8- NOTER
 
Gökçeada Noteri        
Muharrem SİNGİN
9- İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
 
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
Mahmut KOLÇAK
10- ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
 
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Mehmet GÜNEŞHAN
11- TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
 
Mehmet ŞAHİN
 
Hakların Demokratik Partisi İlçe Başkanı 
Mehmettullah GÖKÇE
 
İYİ Parti
Hasan ERDEM
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
     
12- BAŞBAKANLIK MENSUPLARI
 
İlçe Müftüsü
Adem ÖZSOY
 
Metropolit
Yorği DRAĞUNİ
13- AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Mazhar KARADAŞ
14- ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Tapu Müdürü 
Kadastro Teknikeri
İsmail ÇETİNKAYA 
Orhan ONAY
15- ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Uludağ EDAŞ Gökçeada Sorumlusu
Osman YÜKSEL
16- GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
İlçe Tarım ve Orman Müdür V.
Mehmet KAVRUK
17- İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü
Ayten ÇEVİK
 
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Recep BAYRAKTAR
 
İlçe Özel İdare Müdürü
Mehmet Akif KÖSEOĞLU
18- KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Kütüphane Müdür V.
Abdullah YEŞİLTAŞ
19- MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
İlçe Malmüdürü         
Ekrem ATAR
20- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Hüseyin ÇINAR
 
Milli Eğitim Şube Müdürü
Ercan KONYAR
 
Milli Eğitim Şube Müdürü
Mehmet AYDIN
 
Halk Eğitim Md.
Mehmet AYDIN
 
Öğretmen Evi Müdürü
Ercan KONYAR
 
Okul Müdürleri
 
21- ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Orman İşletme Müdürü
Kerime SEZGİN
 
Meteoroloji Müdürü
Engin ERYİĞİT
 
DSİ Şefi
Osman ŞEN
22- SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Sağlık Müdür V.
Dr. Taylan ÇAKIR
 
Gökçeada Devlet Hastanesi Başhekimi
Uz.Dr.Özlem ÇIRPAN
23- ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
Liman Başkanı
Onur ŞİMŞEK
 
PTT Müdür V.
Engin KARAMAN
 
İlçe Telekom Sorumlusu
Ahmet Oktay ÜN
 
Havalimanı Müdürü
Efraim Ezgin ÇELİK
 
Karayolları  Bakım Evi                        
Tayyar İÇTEN
     
24- KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT  ÜST YÖNETİCİLERİ
 
T.C. Ziraat Bankası Gökçeada Şube Müdürü
Kevser ESER
 
T.C. Halk Bankası Gökçeada Şube Müdürü
Seydi Gazi İBİLİ
     
25- TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 
Demokratik Sol Parti        
Ruhi GÜVERCİN
 
Vatan   Partisi                                                   
Tülay MESTÇİ
26- BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
Belediye Meclis Üyesi
Temel DAĞLI
 
Belediye Meclis Üyesi
Muharrem İPEK
 
Belediye Meclis Üyesi
Ertuğrul ESER
 
Belediye Meclis Üyesi
Ahmet Mahir UYGUN
 
Belediye Meclis Üyesi
Hasan AKPOLAT
 
Belediye Meclis Üyesi
Tahsin GÜLSÜM
 
Belediye Meclis Üyesi
Yusuf KAHRAMAN
 
Belediye Meclis Üyesi
Ayhan KIRAÇ
 
Belediye Meclis Üyesi
Sedat SEL
   
27- KÖY VE MAHALLE MUHTARLARI
 
Bademli Köyü Muhtarı
Argir BAHÇİVAN
 
Dereköy Muhtarı
Nuh NAYIR
 
Eşelek Köyü Muhtarı
Erol DÖNMEZ
 
Kaleköy Muhtarı
Kemal ADIGÜZEL
 
Şirinköy Muhtarı
Hamdi ÖZKARTAL
 
Tepeköy Muhtarı
Dimitri İPSARO
 
Uğurlu Köyü Muhtarı
Veysel DEMİR
 
Yeni Bademli Köyü Muhtarı
Mecit ÇAVUŞ
 
Zeytinli Köyü Muhtarı
Efstratios ZUNİ
 
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı
Sefa ATMACA
 
Çınarı Mahallesi Muhtarı
Hasan KARA
 
Fatih Mahallesi Muhtarı
Serdar ÖNAL
 
Kuzulimanı Mahallesi
Cemal ÇETİNSOY
 
Yeni Mahalle Muhtarı
Zeki ÇELİK
28- MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
 
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı
Mustafa ERDEM
 
Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı
Ramazan ENGİN
29- YEREL BASIN VE TV KURULUŞLARI    GÜNLÜK GAZETELER
 
Gökçeada Gazetesi
Bülent AYLI
 
Ada Haber Gazetesi
Ali Rıza ORUZBEYİ
30- ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
 
T.C. İş Bankası Gökçeada  Şube Müdürü
Tule KIZILSENCER
31- KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
 
Kızılay Derneği Şube Başkanı
Murat SULUOĞLU
 
Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Bşk.
Mustafa SATAR
 
Türk Hava Kurumu Derneği Şube Bşk.
Mazhar KARADAŞ
 
               5 Mayıs 2012 tarih ve 28283 Sayılı Resmi gazetede yayımlanan  ‘’Ulusal ve Resmi Bayramlar  İle Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarih Günlerinde Yapılacak Tören ve Kutlama Yönetmeliği ‘’  ne göre hazırlanmıştır.